O FIRMIE

Producent szczotek

 

Nasza firma powstała w 1980 r. Została ona założona przez Jana Nazim jako zakład rzemieślniczy przy byłej ulicy Dzierżyńskiego 39 (obecnie 11-Listopada) w Bielsku-Białej.

Pierwotnie zajmowaliśmy się jedynie produkcją szczotek doczołowych i tarczowych do wiertarek. Z czasem nasz asortyment powiększył się o szczotki, wyciory i akcesoria kominiarskie, szczotki do CO (centralnego ogrzewania), ręczne szczotki do rdzy jak i grace, uchwyty, liny oraz worki na sadzę dla kominiarzy.

Jako doświadczony producent szczotek do produkcji używamy wyłącznie wysokiej jakości drutu stalowego, ocynkowanego oraz sprawdzonego tworzywa sztucznego o podwyższonej trwałości. Produkowane przez nas szczotki są bardzo wytrzymałe i nie zużywają się szybko, ich montaż odbywa się częściowo ręcznie, dlatego też wielu z naszych obecnych klientów kupuje nasze produkty od samego początku istnienia firmy chwaląc jakość, solidność i atrakcyjne ceny. Szczot-Metal to producent szczotek bazujący na sprawdzonej technologii. Materiały stosowane w produkcji pochodzą w 100%-ach z Polski.

Podstawowe informacje na temat czyszczenia komina szczotkami metalowymi lub plastikowymi znajdują się w naszym poradniku CZYSZCZENIE KOMINA →

Comments are closed